Blue Mind A La Carte

Woda Uwodzi...
Czyli Jak Zostałam Kapłanką Wody...

Zajmuję się organizowaniem pobytów dla grup w Polsce. Jako travel chef gotujący podróże miałam okazję przez ponad 20 lat zrealizować programy w wielu atrakcyjnych miejscach. Przykładam ogromną wagę do promowania lokalnej kuchni, kultury, historii i gościnności.

Zawsze najlepiej czułam się blisko wody, spacerując po plaży, pływając łódką czy kajakiem, jeżdżąc na rowerze wokół jeziora czy piknikując przy miejskiej fontannie. Woda wspaniale wpływa na moje samopoczucie a moi klienci coraz częściej wybierają miejsca wypoczynku w pobliżu wody.

To nie przypadek…

Niejednokrotnie czułam, że woda ma jakąś magiczną moc wprawiania nas w doskonały nastrój i daje poczucie równowagi ciała, umysłu i duszy. Doświadczyłam działania wody jako lekarstwa na zmęczenie, wypalenie i stres.
Podświadomie szukałam odpowiedzi na pytanie: dlaczego właśnie woda ?
Wkrótce znalazłam odpowiedź w wyjątkowej książce dr. Wallace J.Nicholsa „Blue Mind- How Water Makes You Happier, More Connected and Better at What You Do”.

o mnie

Płynąc przez kolejne strony tej fantastycznej opowieści, będącej zarazem wynikiem pracy naukowej o dobroczynnym wpływie wody na organizm człowieka, wchodziłam w rolę Kapłanki Wody – ambasadorki Blue Mind. Pomysł na wykreowanie marki Blue Mind A La Carte jest naturalną konsekwencją połączenia mojej pasji do gotowania podróży z wiedzą o well-being’owym wpływie wody. Moją intencją jest przygotowanie i dostarczenie produktu turystycznego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. 

Organizowanie turystyki well-being w pobliżu wody jest moim wkładem w realizowanie misji ochrony środowiska naturalnego, dla dobra moich klientów – świadomych turystów oraz lokalnej społeczności, zaangażowanej w dostarczanie usług najwyższej jakości zgodnie z zasadą less waste.